▪ Онлайн: 7
32 ден
06:47:36
начало
|
регистрация
|
новини
|
класиране
|
турнири
|
помощ
|
форум
|
ВХОД
регистрация
Лига на шампионите
Информация за турнира
Победителите от 4 кръг в квалификациите се класират в Груповата фаза, а загубилите продължават участието си в 5-ти кръг на турнира
Купа на Шампиони
.
КВАЛИФИКАЦИИ
|
ГРУПИ
|
УЧАСТНИЦИ ЗА СЕЗОНА
сезон:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
2 кръг
Otbora 39118
Otbora 35896
Otbora 80228
Otbora 87090
Otbora 15639
Otbora 95346
Otbora 34857
Otbora 16576
Otbor 1144
Otbora 7921
Otbora 13565
Otbora 36560
Otbor 1470
Otbora 28110
Otbora 66433
Otbor 4012
Otbora 21817
Otbora 12330
Otbora 34873
Otbor 885
Otbor 1085
Otbora 71209
Otbora 40676
Otbora 5641
Otbora 90044
Otbora 69492
Otbora 6555
Otbora 67425
Otbor 2032
Otbora 81429
Otbor 2751
Otbora 81666
4 кръг
TORPEDO
Kinguin
TERVEL 1
World Champion 66
Bavaria
Левски София 1914
Sjef
Otbora 20685
FULHAM
ВВС Равнец
Gold Diggers
BEROE1820
Арсенал тони
FC Pirin Ladies
Otbora 72201
Otbor 2225
Групова фаза
bateborisov
БЪЛГАРИЯ
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Фк Миньор Перник
Етър
ZAQSuperstars
Chernomorec
FC Pornstar
Girondins Bordeaux
hrisstar
ZARA BOYS
ЛевскиРаковски
Karvuna
sparta
NANTES
Греип ленд 33
Група 1
пълно класиране
Otbora 21817
5 / 0 / 1
12:6
6
15
SkyBirds
4 / 1 / 1
16:10
6
13
Karvuna
2 / 1 / 3
5:8
-3
7
ВВС Равнец
0 / 0 / 6
5:14
-9
0
Група 2
пълно класиране
hrisstar
6 / 0 / 0
26:3
23
18
sparta
4 / 0 / 2
11:10
1
12
ЛевскиРаковски
2 / 0 / 4
10:15
-5
6
ПФК Левски1914
0 / 0 / 6
3:22
-19
0
Група 3
пълно класиране
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
4 / 1 / 1
18:9
9
13
Фк Миньор Перник
4 / 1 / 1
15:8
7
13
Otbora 16576
1 / 2 / 3
3:9
-6
5
Otbora 36560
0 / 2 / 4
3:13
-10
2
Група 4
пълно класиране
БЪЛГАРИЯ
6 / 0 / 0
35:0
35
18
FC Pornstar
3 / 1 / 2
17:16
1
10
ФК ЧАЙКА 04
2 / 1 / 3
12:16
-4
7
NANTES
0 / 0 / 6
3:35
-32
0
Група 5
пълно класиране
Етър
5 / 1 / 0
17:3
14
16
Chernomorec
4 / 1 / 1
15:6
9
13
ZAQSuperstars
1 / 1 / 4
8:17
-9
4
Bavaria
0 / 1 / 5
3:17
-14
1
Група 6
пълно класиране
bateborisov
6 / 0 / 0
23:4
19
18
Otbora 90044
4 / 0 / 2
12:9
3
12
Girondins Bordeaux
2 / 0 / 4
17:9
8
6
atletik
0 / 0 / 6
0:30
-30
0
Група 7
пълно класиране
KORECOM 2015
6 / 0 / 0
22:6
16
18
ZARA BOYS
4 / 0 / 2
13:8
5
12
Otbora 20685
0 / 2 / 4
3:13
-10
2
Арсенал тони
0 / 2 / 4
8:19
-11
2
Група 8
пълно класиране
Otbora 28110
6 / 0 / 0
27:2
25
18
Otbora 5641
4 / 0 / 2
19:6
13
12
Otbora 34873
1 / 0 / 5
6:15
-9
3
TORPEDO
1 / 0 / 5
3:32
-29
3
Финална фаза
1/8
sparta
Otbora 21817
2:4
1/8
Otbora 21817
sparta
6:0
1/8
SkyBirds
hrisstar
3:3
1/8
hrisstar
SkyBirds
2:2
1/8
FC Pornstar
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
1:1
1/8
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
FC Pornstar
2:2
1/8
Фк Миньор Перник
БЪЛГАРИЯ
1:6
1/8
БЪЛГАРИЯ
Фк Миньор Перник
8:0
1/8
Otbora 90044
Етър
1:2
1/8
Етър
Otbora 90044
2:0
1/8
Chernomorec
bateborisov
0:3
1/8
bateborisov
Chernomorec
3:0
1/8
Otbora 5641
KORECOM 2015
2:2
1/8
KORECOM 2015
Otbora 5641
9:0
1/8
ZARA BOYS
Otbora 28110
0:4
1/8
Otbora 28110
ZARA BOYS
4:0
1/4
hrisstar
Otbora 21817
3:3
1/4
Otbora 21817
hrisstar
3:3
1:3 дузпи
1/4
bateborisov
Етър
4:2
1/4
Етър
bateborisov
1:2
1/4
БЪЛГАРИЯ
FC Pornstar
6:2
1/4
FC Pornstar
БЪЛГАРИЯ
1:6
1/4
Otbora 28110
KORECOM 2015
4:2
1/4
KORECOM 2015
Otbora 28110
0:2
1/2
bateborisov
hrisstar
2:1
1/2
hrisstar
bateborisov
1:4
1/2
Otbora 28110
БЪЛГАРИЯ
4:5
1/2
БЪЛГАРИЯ
Otbora 28110
3:2
Финал
bateborisov
БЪЛГАРИЯ
2:3
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване
|
За контакти