▪ Онлайн: 0
44 ден
03:21:53
начало
|
регистрация
|
новини
|
класиране
|
турнири
|
помощ
|
форум
|
ВХОД
регистрация
Лига на шампионите
Информация за турнира
Победителите от 4 кръг в квалификациите се класират в Груповата фаза, а загубилите продължават участието си в 5-ти кръг на турнира
Купа на Шампиони
.
КВАЛИФИКАЦИИ
|
ГРУПИ
|
УЧАСТНИЦИ ЗА СЕЗОНА
сезон:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
2 кръг
Alsaker
Sjef
Otbora 20685
FULHAM
BEROE1820
Avren
Копривец
Otbora 8764
МЪРСИСАЙДЦИ
Арсенал тони
Sporting6ampio
FC Pirin Ladies
Otbora 39118
Otbor 2680
Otbor 2695
Otbora 10982
Otbor 4085
Otbor 2879
Otbor 1707
Otbor 3881
Otbora 58014
Otbor 1471
Otbor 4007
Otbora 19585
Otbor 2064
Otbor 2198
Otbora 1068
Otbora 28684
Otbora 13991
Otbor 855
Otbora 49045
Otbora 1001
4 кръг
NANTES
Detex Team
TORPEDO
ПФК ЦСКА 1948
SkyBirds
Чаворселона
TERVEL 1
CICA
Stokalona
Bavaria
Otbora 85285
GALATASARAY LU
Левски София 1914
atletik
Левски1914
Bulgaria
Групова фаза
bateborisov
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Фк Миньор Перник
Етър
ZAQSuperstars
FAK HASKOVO
ФК ЧАЙКА 04
KORECOM 2015
Chernomorec
FC Pornstar
ПФК Левски1914
Girondins Bordeaux
hrisstar
ЛевскиРаковски
Karvuna
sparta
Група 1
пълно класиране
KORECOM 2015
6 / 0 / 0
26:1
25
18
ПФК ЦСКА 1948
3 / 0 / 3
10:11
-1
9
sparta
3 / 0 / 3
8:13
-5
9
SkyBirds
0 / 0 / 6
5:24
-19
0
Група 2
пълно класиране
ПФК Левски1914
4 / 1 / 1
16:6
10
13
ФК ЧАЙКА 04
3 / 2 / 1
9:3
6
11
atletik
2 / 3 / 1
13:5
8
9
Bavaria
0 / 0 / 6
0:24
-24
0
Група 3
пълно класиране
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
6 / 0 / 0
28:0
28
18
TORPEDO
4 / 0 / 2
15:14
1
12
Балоните
1 / 1 / 4
8:22
-14
4
GALATASARAY LU
0 / 1 / 5
6:21
-15
1
Група 4
пълно класиране
Фк Миньор Перник
5 / 0 / 1
18:6
12
15
FAK HASKOVO
4 / 0 / 2
17:6
11
12
Girondins Bordeaux
2 / 0 / 4
5:17
-12
6
FULHAM
1 / 0 / 5
5:16
-11
3
Група 5
пълно класиране
Етър
6 / 0 / 0
17:8
9
18
Chernomorec
3 / 1 / 2
18:12
6
10
ZARA BOYS
1 / 2 / 3
8:10
-2
5
Арсенал тони
0 / 1 / 5
4:17
-13
1
Група 6
пълно класиране
FC Pornstar
6 / 0 / 0
27:4
23
18
Detex Team
4 / 0 / 2
20:6
14
12
TERVEL 1
1 / 0 / 5
4:22
-18
3
BARSELONA 2017
1 / 0 / 5
2:21
-19
3
Група 7
пълно класиране
ZAQSuperstars
4 / 2 / 0
19:6
13
14
hrisstar
4 / 2 / 0
20:10
10
14
Чаворселона
1 / 0 / 5
8:13
-5
3
Греип ленд 33
1 / 0 / 5
3:21
-18
3
Група 8
пълно класиране
bateborisov
6 / 0 / 0
30:7
23
18
Karvuna
4 / 0 / 2
27:18
9
12
Manchester United
2 / 0 / 4
16:23
-7
6
МАДЖАРИ
0 / 0 / 6
8:33
-25
0
Финална фаза
1/8
ФК ЧАЙКА 04
KORECOM 2015
0:2
1/8
KORECOM 2015
ФК ЧАЙКА 04
4:0
1/8
ПФК ЦСКА 1948
ПФК Левски1914
1:2
1/8
ПФК Левски1914
ПФК ЦСКА 1948
3:0
1/8
FAK HASKOVO
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
0:8
1/8
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
FAK HASKOVO
1:1
1/8
TORPEDO
Фк Миньор Перник
0:3
1/8
Фк Миньор Перник
TORPEDO
4:0
1/8
Detex Team
Етър
2:4
1/8
Етър
Detex Team
1:0
1/8
Chernomorec
FC Pornstar
2:1
1/8
FC Pornstar
Chernomorec
2:2
1/8
Karvuna
ZAQSuperstars
4:3
1/8
ZAQSuperstars
Karvuna
1:3
1/8
hrisstar
bateborisov
1:5
1/8
bateborisov
hrisstar
2:0
1/4
ПФК Левски1914
KORECOM 2015
0:3
1/4
KORECOM 2015
ПФК Левски1914
4:1
1/4
Chernomorec
Етър
1:2
1/4
Етър
Chernomorec
2:3
1/4
Фк Миньор Перник
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
2:2
1/4
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Фк Миньор Перник
2:2
1:3 дузпи
1/4
bateborisov
Karvuna
2:0
1/4
Karvuna
bateborisov
0:3
1/2
Chernomorec
KORECOM 2015
2:4
1/2
KORECOM 2015
Chernomorec
4:1
1/2
bateborisov
Фк Миньор Перник
3:3
1/2
Фк Миньор Перник
bateborisov
3:3
1:3 дузпи
Финал
KORECOM 2015
bateborisov
1:2
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване
|
За контакти