ИНФОРМАЦИЯ ИГРАЧИ МАЧОВЕ ДЮШ ОТБОР ДЮШ МАЧОВЕ СГРАДИ ТРАНСФЕРИ
 Otbora 25861
  (Shampioni Town)

Няма прикрепено лого!

ДОМАКИН
ГОСТ
Класиране
Класиране ДЮШ
Изпрати съобщение
Рейтингoва пр. среща
Приятел
Лична страница
Регистриран на
Посл. логване -- -- -- --:-- ч.
Симулирай среща с Otbora 25861
Аз съм домакин гост
Покажи и детайли:
- с детайли (2 левро)
- без детайли (1 левро)


  Мениджър:
  Рейтинг:
  КК:
  Нак. Т:
  Коефициент: 58
  Ср. Възраст: 23.3 г.
Схема на игра: Стил на игра Агресивност
Атака Нормална
  Последни срещи
  Домакин Резултат Гост  
П-во Otbora 25861 0 - 1 Otbora 84619 З
П-во Otbora 10976 1 - 0 Otbora 25861 З
П-во Otbor 1601 5 - 1 Otbora 25861 З
Купа Otbora 25861 0 - 5 Otbor 1627 З
Купа Otbora 25861 4 - 3 Otbora 86957 П
Покажи още срещи

 
Спечелени трофеи:

- няма информация -
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти