ИНФОРМАЦИЯ ИГРАЧИ МАЧОВЕ ДЮШ ОТБОР ДЮШ МАЧОВЕ СГРАДИ ТРАНСФЕРИ
 Otbora 22005
  (Shampioni Town)

Няма прикрепено лого!

ДОМАКИН
ГОСТ
Класиране
Класиране ДЮШ
Изпрати съобщение
Рейтингoва пр. среща
Приятел
Лична страница
Регистриран на
Посл. логване -- -- -- --:-- ч.
Симулирай среща с Otbora 22005
Аз съм домакин гост
Покажи и детайли:
- с детайли (2 левро)
- без детайли (1 левро)


  Мениджър:
  Рейтинг:
  КК:
  Нак. Т:
  Коефициент: 57
  Ср. Възраст: 22.8 г.
Схема на игра: Стил на игра Агресивност
Атака Нормална
  Последни срещи
  Домакин Резултат Гост  
П-во Otbora 22005 1 - 3 Otbor 1589 З
П-во Otbora 39937 3 - 3 Otbora 22005 Р
П-во Otbora 22005 5 - 1 Otbora 79469 П
П-во Otbor 1543 1 - 4 Otbora 22005 П
П-во Otbora 22005 3 - 3 Otbor 1562 Р
Покажи още срещи

 
Спечелени трофеи:

     
 
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти