ФОРУМ ПОСЛЕДНИ ТЕМИ ПОСЛ. ОТГОВОРИ ЛЮБИМИ ТЪРСЕНЕ
Форум

3  193
#151 Автор: Otbora 48230, добавен на: 18 Окт 2013 14:39 (пе)
Пловдив май ти не четеш какво пишат другите ..Успокой се и прочети внимателно всичко от начало ..Ти казваш умората на ВСИЧКИ да се изтрий и да стане 0 ,е да ама ако някой нарочно си е качвал умора примерно е видял че не може да продължи в ЛШ и си е играл и първенство и рпс и ЛШ с един състав за да вземе опит ..Тогава какво се получава ,че той ем опита си е взел ем заради тебе и умората ше му махнат ЦЯЛАТА ..?? Това честно ли е ..А и аз написах какво ще стане ако мачовете в КШ се преиграят целите вместо само последните 30 минути прочети и ще видиш че не за всичко си права ..

Докладвай

3  193
#152 Автор: Otbora 48230, добавен на: 18 Окт 2013 13:20 (пе)
Трябва да се върнат мачовете от КШ и ЛШ ,защото наистина някой отбори който са ощетени ,но също така това е срив в системата ако може нещата да се оправят ОКАУ супер дори ..Обаче ако не всичко е възможно да се оправи ,няма смисъл да се нахвърляме върху администраторите и да ги заплашваме ..Все пак те са хора и не са длъжни да стоя 24/7 пред лап топите и да чакат за бъг или срив в системата ..Единственото за което аз искам да претендирам е да излезе някой от ТЯХ и да ни кажа така и така това и това се случи ,ние не сме виновни ,но ще се постараем възможно най бързо да оправим каквото е възможно да се оправи ..! И наистина да направят нужното ..Както казах и по рано мачовете от КШ са по голям проблем от мачовете в ЛШ защото все пак на мачовете от ЛШ не са се играли изобщо и е възможно да се върнат ,но тези от КШ си се играха точно до 63-тата минута ..И не е напълно честно сега да се върнат от 1-вата защото нали се сещате че 8-те четвърт финалисти в КШ сме се борили цели 63 минути за дадения резултат и той е такъв какъвто е ..дали е загуба равен или победа до 63-тата минута това са си изиграни минути минути в който в даден момент си надхитрил съперника или той е надхитрил тебе ..А като се върнат от 1-вата минута нещата могат да се развият по съвсем друг начин и после някой да каже ,Е да бе да аз в четвъртък до 63-тата минута си играх добре после стана сривът и просрочиха мача за петък където почнахме от 1-вата минута и аз загубих ..а по принцип четвъртък можех да си бия ...Аз какво съм виновен за сривът че сега аз му бера плодовете и такива подобни коментари ..така че сложна работа се очертава ,но както казах на мен лични ми е достатъчно да излезе някой и да се нагърби със задълженията си а пък после все пак техника е каквото може да се оправи каквото не може ,не може и толкова ...

Докладвай

3  193
#153 Автор: Otbora 48230, добавен на: 18 Окт 2013 10:24 (пе)
Не трябва мачовете в КШ да се преиграват а трябва да се довършат защото все пак до 60-тата минута сме си били в отборите, но другите 30минути трябва да се довършат а в ЛШ направо преиграване защото нито 1 минута нямаше сървър през мачовете за ЛШ това е...!!

Докладвай

3  193
#154 Автор: Otbora 48230, добавен на: 17 Окт 2013 21:55 (чт)
Ами то че съм прав ,прав съм трябва да си довършим 30-те минути който останаха недовършени ,само че айде да видим дали ще стане ..

Докладвай

3  193
#155 Автор: Otbora 48230, добавен на: 17 Окт 2013 21:51 (чт)
Ама мача не е за ПРЕИГРАВАНЕ а за ПРОДЪЛЖАВАНЕ до 60 -тата минута са си мачовете ...Трябва да се до играе мача ..ТОВА Е САМАТА ИСТИНА не трябва да започва от начало а просто да се довърши ...само ако може да знаем ,кога или нещо такова ...?????

Докладвай

3  193
#156 Автор: Otbora 48230, добавен на: 17 Окт 2013 21:46 (чт)
Абе хора защо мачовете от КШ спряха до 54-тата минута ..и какво за бога става тук ...??????

Докладвай

2  193
#157 Автор: Otbora 48230, добавен на: 11 Окт 2013 14:12 (пе)
Пловдив нали и аз това казвам ..Всяка думи в заглавието ми е с ирония и присмех..Искам да кажа поздравления на управляващите тази игра с това световно се изложиха много ..Да се надяваме че ще измислят нещо и да го оправят ,ако вече не е прекалено късно де...

Този коментар е редактиран 2 пъти
Последната редакция е направена 11 Окт 2013 | 14:14

Докладвай

2  193
#158 Автор: Otbora 48230, добавен на: 11 Окт 2013 12:55 (пе)
Въпреки че закъсня с няколко седмици световното започна първите мачове за сега са насрочени за датите 5-ти и 6-ти октомври само че явно 2014 година защото тези дати отдавна са минали ...Не знам ама мисля че 3-тия ни сезон няма да е 56 дни а 70-80 минимум .. да не говорим че най вероятно световното ще съвпада със поне няколко купи ... Или няма изобщо да се играе както е тръгнало ..Ахахха

Този коментар е редактиран 1 път
Последната редакция е направена 11 Окт 2013 | 13:04

Докладвай

1  193
#159 Автор: Otbora 48230, добавен на: 09 Окт 2013 19:24 (ср)
Пффф това е най смешната игра ..БЕЗ МАЙТАП ..http://www.otbora.com/?act=tv&round=183702 мача ми срещу отбор от моята група който се игра преди 10-тина минути ..значи до 78-мата минута и двамата играхме на 3:4:3 първо той ми вкара 1-вия си гол със 3- рейтинг по малко от мене ,няма проблем разбираемо е ,а после след гола рейтинга му стана 165 по малко от моя и аз не можах да му вкарам на еднакви схеми 3:4:3 гол и още по тъпото той ми вкарва в 70 и не знам си коя минута 2-ри гол със 165 рейтинг по малко ...??????? След това той направи 3:5:1:1 и аз направих 3:5:1:1 и му вкарах веднага след неговия 2-ри гол ..но вижте какво става след това във 87-мата минута ..Аз бях точно със 301 рейт повече ,и двамата сменихме на 3:5:2 и ми пише симулация тоя отнема от тоя ...??? Абе тоя симулатор добре ли е бе с 301 рейтинг съм повече даже и атака няма да ми даде ...а за 93-тата вече пак бяхме на 3:5:2 и пак съм 165 рейт за мене ,но пак не вкарах ...Обяснете ми сериозно моля ви точно и ясно обяснение ми дайте ...?????

Докладвай

1  193
#160 Автор: Otbora 48230, добавен на: 02 Окт 2013 20:56 (ср)
Здравейте ,искам да попитам кота започват да се броят головете на даден играч в КШ и ЛШ в смисъл за да се определи голмайстора на турнира накрая ..Защото аз дори не знаех че има такъв голмайстор на съответните турнири ама гледам има играчи с индивидуални награди за голмайстор в КШ примерно ,и ми стана интересно кога започват да се броят головете ...?