#72 Автор: Otbora 54511, добавен на: 09 Март 2015 17:43 (пн)

#73 Автор: Otbora 54511, добавен на: 06 Март 2015 18:17 (пе)
Еее Милениум ще видиме кой-кого след 5 сезона А явно черна прокоба е натегнала коментаторите хаха

Докладвай

3  307
#74 Автор: Otbora 54511, добавен на: 04 Март 2015 17:56 (ср)
За съжаление компютъра ми е с дефект и няма да мога да коментирам мачовете от ЛШ. Надявам се до събота да ми го оправят, за да пусна коментара поне за турнира

Докладвай

3  307
#75 Автор: Otbora 54511, добавен на: 02 Март 2015 02:29 (пн)
Малко късно се включвам, но всеизвестно е, че късните мисловия са най-качествени, та може и да ми се получи!

Група 1:
1.Д у н а в 1:4 ZAQSuperstars - Безапелационно изигран мач от страна на звездния тим на треньора Захари. Може би домакините не заслужаваха толкова изразителна загуба, но защитата на гостите просто беше като "италиански бетон" - не се пропуква!
2.LONE WOLF 4:1 Bushido - Още един протоколен мач, в който вълците огризиха и последния кокал на съперниците, но все пак им пуснаха един гол, за да се радват!

Група 2:
1.NUEVO KAZAN 1:1 FLEXI - Естествено, че супер отбора на FLEXI беше фаворит в този двубой, но нещата някак си не им се получаваха. Допуснаха домакините дори да поведат. Но след това натиснаха здраво съперника си, но не успяха да постигнат нищо повече от равенство. Вярваме, че феновете им не са били доволни от този резултат, като дори освиркаха треньора на любимия си клуб!
2.hrisstar 3:2 Real M - Другия мач в тази група също се оказа доста интригуващ. Треньора на гостите от Мадрид беше бесен след края на двубоя, поради факта, че възпитаниците му изпуснаха аванс от 0:2.

Група 3:
1.Crezy Gang 2:1 ПФК ЦСКА СОФИЯ - В мега дербито на тази група отбора на Crezy Gang успя да вземе хубав аванс от 3 точки на върха след добре изигран тактически мач, в който играта на ЦСКА явно не се получаваше! Разпределението на първите 2 места не е без значение, защото и двата отбора желаят да пропуснат двубой с M A G N U M на 1/8 финалите!
2.ПФК Левски1914 7:3 Искьрски ПРОЛОМ - Примирил се със съдбата си, че няма шанс да продължи, треньора на Искьрски ПРОЛОМ беше заложил изцяло на младия си състав, който не успя да одържи атаките на по-опитните си домакини.

Група 4:
1.Detex Team 0:2 M A G N U M - Един скучен мач, в който липсваха изобилия от положения пред двете врати. По-класните футболисти на МАГНУМ решиха мач до 24-тата минута и спестиха сили за маратона от мачове през уикенда.
2.LOKO RUSE 2:3 Trakia - Важен мач за домакините от РУСЕ, които спешно се нуждаеха от точки след загубата в първия си двубой. На другия полюс беше отбора на ТРАКИЯ, който при победа щеше да дръпне с 6 точки напред и да подсили шансовете си за преминаване към следващата фаза. Двубоя като цяло беше равностоен, като определено домакините могат да съжаляват, че не стигнаха до равенството в този сблъсък. Гостите от ТРАКИЯ ще влязат със самочувствието на водач в мача си с фаворита МАГНУМ.

Група 5:
1.LethaL 2:3 ПФК Алекс - Въпреки че спечелиха само с гол аванс, възпитаниците на треньора Алекс определено надиграха по всички показатели своя съперник.
2.bezdarnicite 0:2 KATASTROFA - Този мач някак си не вървеше. Положения пред вратите нямаше. Играта на двата отбора казваше, че всичко друго освен равенство е изключено, но... индивидуалната класа на HELESTORM му помогна да забие 2 гола и да донесе победата за тима си. След мача от сигурен източник научих, че е получил КАСА БИРА като награда

Група 6:
1.izvanzemnite 2 0:4 The DRAGONS - В двубоя на неизвестните и митичните същества, Драконите успяха да надделеят над младите нептунианци и продължават пътя си към целта да излязат от групата.
2.Zeppelin 1:2 ЦАРЕТЕ IYI - В тази оспорвана група всяка точка е от значение. И двата състава бяха пределно мотивирани да спечелят, като началото беше обещаващо за Цепелин. Обаче, българските ханове показаха, защо са успели през годините от 7 до 9 век да надграждат българската държава и стигнаха до обрат и победа с 1:2.

Група 7:
1.New Image 1:2 WMBLEDOON - Отбора за големите мачове Уимбълдън отново излизаше само с една цел - за победа! В този мач, обаче, играта им не се получаваше добре, но груба грешка на съдията, при която той изгони за нарушение при контраатака на Уимбълдън. Повторенията показаха, че атакуващия футболист е симулирал . До края мача беше контролиран и спечелен с 1:2 от гостите.
2.L O S C L I L L E 4:0 Boca Juniooors - Френския тим надделя лесно с 4:0 над бразилския си опонент, като след груби нарушения гостите май, май останаха без защитници за двубоя си от 3-ти кръг.

Група 8:
1.FC Ivcheto 1:2 ФУЛЪМ - Мач, който можеше да наклони везните в това, кой ще спечели тази група. Настоящия носител на ЛШ, гостите успяха да излъжат съперника си и излязоха с едни гърди напред преди ответния сблъсък през седмицата в дома на ФУЛЪМ.
2.GUNNERS 0:2 UnforgiveN - Пореден слаб мач на домакините доведе до нова загуба и връщане на шансовете за Ънфоргивън в битката за второто място в тази група. И двата гола с глава заби Лукас Подолски.

След коментара "по нощите" предостявам 3-тия кръг на Потресените. Дано станем свидетели на интересни сблъсъци!

Докладвай

18  307
#76 Автор: Otbora 54511, добавен на: 28 Фев 2015 15:31 (сб)
Края на третата седмица от турнира приключи вчера. Въпреки че беше изпълнена със серия от отказали се отбори и последвали служебни загуби, интригуващи и завързави двубои не липсваха! В следващите минути заедно ще проследим най-интересните 7 мача, които отборите си спретнаха.

1.FC KSK 1:2 ОРДАТА - Мач, игран на една врата! Домакините бяха излезли с целта да се защитават, като треньора беше избрал тактика, която беше нещо между стила на Жозе Моуриньо - Специалния и Диего Симеоне - Чоло! Здрава защита плюс яко ритане на съперника, което вършеше работа.... е, поне до почивката! След нея гостите успяха да поведат за втори път в този двубой и повече не допуснаха грешка, като продължаваха да натискат съперника. Сблъсъкът беше донякъде предрешен още в 75-тата минута, когато Бенджамин от домакините беше изгонен за директен червен заради удар без топка!

2.Балкан 1:0 FC Ivcheto - Още един мач, който се игра на една врата! Мениджъра Ивелина Райкова беше извела своите момчета с цел те да се доберат до хикса, но въпреки това на терена имаше 2-ма нападатели, в схема 4-4-2! Причината един от лидерите в Лига 2 да излезе по този начин беше участието им в най-престижния турнир - Лигата на Шампионите, еквивалента на европейската Шампионска лига(както знаем там са големите пари). Това отне част от блясъка на този двубой, но все пак в него имаше и интересни моменти. Домакините натискаха здраво, но до почивката така и не отбелязаха попадение. Малко след 15-те минути пауза мача можеше да поеме в друга посока. Вратарят на домакините от Балкан събори играч на гостите в наказателното поле, но съдията прецени тази ситуация като симулация, без, обаче, да вдига картон. Повторенията показаха, че той е сбъркал и дузпа трябваше да бъде отсъдена! От този момент играта на гостуващите футболисти значително спадна и играта им в защита се влоши значително. Това доведе и до гол в тяхната врата, отбелязан от Джон Хенри за Балкан. До края на мача гостите останаха и с човек по-малко след два жълти картона на Брейдън! Как ли щеше да завърши мача, ако беше отсъдена дузпата?

3.AS Monaco FC 1919 2:3 Trakia - Стадионът е Стад Луи II, денят е 24 февруари, прекрасно време за футбол под жаркото слънце, греещо над Княжеството! 19-хилядния стадион беше препълнен до край, като зрителите очакваха един истински спектакъл и... очакванията им бяха оправдани! Мениджъра на домакините беше пуснал своите в схема 4-5-1, като Димитър Стоянов беше единствен в атака. Гостуващия отбор излезе в нашумялата 3-4-2-1, търсещи победата! Човекът повече в средата на терена даде предимство в началото за отбора на Монако, като те успяха и да поведат в резултата с гол на Стоянов в 9-тата. След 10-тата минута, обаче, треньора на гостите върна външните си нападатели малко по-назад, схемата стана нещо като 3-6-1, което веднага даде ефект. Страхотна игра и до почивката обрата беше пълен, като дори в 45-тата минута резултата набъбна до 1:3 за Тракия. След почивката гостите се върнаха по-назад и предоставиха инициативата на Монако, но те успяха да върнат само едно от попаденията и при последния съдийския сигнал резултата си остана 2:3. Играч на мача стана Митко Стоянов от Монако, заради двете си попадения и тъй като беше единствения, който игра на ниво от техния отбор!

4.РИТНИТОПКОВЦИ 3:4 Сините Акули - Младите надежди на домакините излизаха срещу предимно резервните футболисти на гостуващия отбор, които имаха ангажименти във втория по сила турнир - Купа на Шампиони. Очакванията за интересен двубой бяха оправдани, като до почивката нищо не беше ясно... поне до продължението на тази част. При една контра атака Клинтън беше хванат за фланелката и съборен на земята от халфа на РИТНИТОПКОВЦИ - Дурвард. Съдията нямаше друг избор и вдигна втори жълт картон на играча и той пое преждевременно към душовете. Резултата беше 1:2. Домакинския отбор, обаче, не излезе за второто полувреме, за да се пази от разгромна загуби. Играчите тръгнаха в масирана атака и резултата беше налице. След една грешка в защита на гостите в стил Ян Вертонген (мача Фиорентина : Тотнъм), КР7 разтреля Майкъл Форест - 2:2. Това стресна мениджъра на Акулите, като той смени схемата от 3-5-2, на 3-4-1-2 и ефекта беше страхотен. Умората в домакините вече си личеше и те нямаха сили да отблъскват атаките. Два гола на Кевин Сидни, направиха резултата 2:4. Сидни успя да вкара и 4-те гола за тима си в този мач, какъв резервен футболист само! До края на двубоя гостите държаха топката в свое притежание, но след поредна грешка в дефанзивен план домакините върнаха един гол в последната минута и мача завърши 3:4!

5.LOKO PV 3:2 Балкан - Още един интригуващ сблъсък с участието на Балкан, като той попада за втори път в коментара. Гостуващите играчи вече показаха завидна психика, печелейки един завързан мач. Но домакините от Локото, които са и временния водач във 2-ра Лига, също бяха излезли с явната цел да спечелят този сблъсък. Но мача не започна добре за тях. Още в 6-тата минута Балкан откриха резултата след удар от въздуха на Бъртън. Топката се удари в горната греда и буквално препарира стража на Локото! Но в двубоя предстоеше все още много време за игра. Домакините се активизираха по-сериозно и до почивката направиха пълен обрат до 2:1. След паузата гостите бързо, бързо изравниха резултата още в 48-тата минута. От този момент нататък атаките пред двете врати се редуваха една след друга, като всеки от отборите можеше да отбележи. Някъде около 95-тата минута на таблото все още светеше резултата 2:2. Тогава Доран със страхотни финтове в стил Роналдиньо успя да премине покрай двама гостуващи халфа и да пусне топката към Михаил Тайгър. Тогава той направи нещо зашеметяващо! Топката вървеше към нападателя, който я чукна покрай защитника, завъртя се и с техничен удар по земята пусна кълбото покрай вратаря. Невероятен гол, който беше като близнак на попадението на Денис Бергкамп през 2002 при победата на Арсенал над Нюкасъл.

6.FC Ivcheto 1:2 Strikers - След като успяха да стигнат до групите на Лигата на шампионите, Ивелина Райкова отново даде почивка на титулярните си футболисти, като пак заложи на схема 4-4-2. По всичко изглеждаше, че този мач ще бъде различен! Бърз гол още от съблекалните даде преднина на домакините - 1:0. Но изглежда този гол беше моментно вдъхновение, защото гостите от Страйкърс взеха предимство в мача и заслужено биха с 1:2 след обрат!

7.FC KSK 2:2 Trakia - Сблъсък между два отбора, които също вече взеха участие в по-горния коментар. Напълно заслужено, обаче, го правят за втори път. И въпреки че треньора на домакините беше решил, че отбора ще играе предимно дефанзивно в този мач, победата им се изплъзна из под носа. След като на два пъти повеждаха в този мач, а гостите трудно стигаха до голови положения, треньора на домакините вече виждаше как отбора му ще спечели с 2:1, но... минутата е 90-та, фаул на около 30 метра от голлинията, зад топката бе Рони(братовчеда на Рууни), силен изтрел с невероятна парабола и... ГОЛ! Нападателя донесе така желания хикс за гостуващия отбор! След мача човек под прикритие, пратен от коментатора, тоест мен, научи, че Рони е бил в Син Сити заедно с две пищни красавици, с които си е тръгнал към 1 часа през нощта, какво ли се е случило по-натам?

Закрихме още една седмица от турнира! Групите вече минаха половината и се насочваме към техния край. Развръзката кой ще продължи напред и кой ще отпадне ще се завърже, което ще доведе до нови интересни сблъсъци, които да бъдат придружени със съответния коментар. Желая приятен уикенд на всички, ще се видим през следващата седмица!

Главен Коментар: Николай Георгиев - Акулата

Докладвай

18  307
#77 Автор: Otbora 54511, добавен на: 25 Фев 2015 23:43 (ср)

Докладвай

1  307
#78 Автор: Otbora 54511, добавен на: 24 Фев 2015 20:13 (вт)
Еми аз предлагам да се включи опцията за "вестник" и в този сървър, и да бъдат избрани хора, които да го развиват, чрез гласуване на играчите в сървъра

Този коментар е редактиран 1 път
Последната редакция е направена 24 Фев 2015 | 20:13

Докладвай

18  307
#79 Автор: Otbora 54511, добавен на: 21 Фев 2015 16:44 (сб)
Ето че завърши още една седмица от турнира Лигата на Необикновените, в която отново бяхме свидетели на много успорвани битки и интересни резултати!

1.FC Ivcheto 2:1 UnforgiveN - Страхотен мач направиха двата отбора, които са и действащи шампиони на своите нации. Началото беше страхотно за отбора на гостите, открили резултата още в 15-тата чрез гол на Лукас Подолски (цяло чудо е в последно време да видиш негов гол). Такъв беше резултата и на полувремето, но домакините излязоха по различен начин за вторите 45 минути. След 2 бързи атаки, играчите на FC Ivcheto изравниха резултата след атрактивно изпълнение на задна ножица от страна на българската звезда Митко Бербатов (тази задна ножица страшно приличаше на онази срещу Ливърпул, когато българина заби хеттрик за Манчестър Юнайтед при победата с 3:2). След този гол гостите отново поеха нещата в свои ръце, но след кратък и неуспешен натиск на една контра атака домакините забиха втори гол чрез англичанина Анди Ерик, който се оказа и решаващ. След пропуск на Подолски и брилянтно спасяване на вратаря Якоб, играчите на UnforgiveN не успяха да стигнат до равенството. След последния съдийски сигнал, тренерката на FC Ivcheto, Ивелина Райкова излезе на терена и отпразнува победата заедно със своите играчи.

2.AS Monaco FC 1919 2:0 Real M - Друг мач, игран също на 18 февруари на стадион Стад Луи II в Княжеството е този между отборите на Монако и европейски клубен шампион Реал Мадрид. Двубоят оправда очакванията за една страхотна битка, като в друг ден победителя в мача можеше да е отбора от Мадрид. Атаките се редуваха една след друга пред двете врати, като гол до почивката така и не падна. Но какво само направиха футболистите на Монако само за 6 минути през второто полувреме? Масиран натиск, постоянна преса и резултата беше налице. След невероятни акции, като при едната бяха отчетени цели 69 паса от първия играч до последния, забил гола във вратата. В 48-мата минута вратаря на Монако Карлос Авери изрита топката далеч напред, овладяна от нападател на домакините, след което поредица от подавания по дължината на терена завършиха със страхотно двойно подаване, при което нападателя Били Ащън излезе на чиста позиция и с техничен удар пусна топката покрай вратаря на Реал Мадрид. Голът падна в 51-вата минута, като в статистиката бяха отчетени 69 поредни паса от футболистите на Монако. 6 минути по-късно след хубаво центриране от крилото, Цезар с глава заби топката в мрежата за 2:0. Гостите натиснаха здраво съперника си, но след куп пропуски и невероятни намеси на бразилския вратар Карлос Авери, Монако излезе победител в този така интересен двубой.

3.LOKO PV 1:3 Искърли орли - Много интригуващ беше мача и на българското дерби между отборите на Локо Пловдив и Искърските Орли. За играч на мача беше избран вратаря на Орлите Андрю Коби, след като заслугата за победата определено беше негова. Но началото на мача не предполагаше нищо такова! Гостите забиха гол още от съблекалните, след като поведоха след само 44 секунди игра. Интересното е, че нападателя Къртис прехвърли вратаря от центъра, след като Ричард Стенли се подхлъзна точно преди да отскочи и да хване на пръв поглед елементарната топка - 0:1. Локото се завзеха след лошото начало и успяха да изравнят бързо, бързо още в 18-тата минута - 1:1. Но след гола те предоставиха инициативата на своите гости. Това, разбира се, им изигра лоша шега и Орлите поведоха с 1:3 след голове в 30-тата и 36-тата минута. И от тук нататък дойде момента на Андрю Коби. Домакините от Пловдив натиснаха здраво съперник в опит да изравнят, но всеки техен опит беше париран от вратаря. Първо с удар въздуха Барнаби се опита да затрудни вратаря, но със страхотен рефлекс вратаря изби топката и тя отиде над гредата. На два пъти лице в лице с Коби бяха дори защитници на Локото, но тяхната неопитност в атака не им помогна и вратаря спаси и двете положения. Имаше и няколко топовни изтрела от дистанция, но Андрю спаси и тях и така Орлите стигнаха до победата.

4.Челси15 1:10 ОРДАТА - Въпреки че липсваше интрига в този двубой, статистиката беше невероятна. Всичките 16 удара отправени към двете врати, се оказаха точни, като вратаря на ОРДАТА се отчете с цели 5 спасявания и на практика направи така че мача да не завърши с хокеен резултат.

5.Real M 4:4 Srtiker City - В този сблъсък имаше всичко! Далечни удари, волета, извеждащи пасове, ритане ( въпреки че беше показан само 1 жълт ), дори след многобройните си реплики по адрес на съдията заради начина му на ръковедене на двубоя, треньора на Striker City беше изгонен на трубините! И въпреки че него го нямаше, играчите на отбора показаха страхотен дух и психика, като на 4 пъти повеждаха в резултата, но винаги допускаха изравняване. Дали ако треньора беше край тъчлинията, крайния резултат щеше да е друг?

6.LONE WOLF 3:1 AS Monaco FC 1919 - Нямаше как коментара за седмицата да мине без колоритния мениджър на отбора LONE WOLF, след като отбора му беше включен след гласуване на останалите мениджъри на мястото на БЪРЗИ И ЯРОСТНИ. В на пръв поглед успорвания двубой, тъй като домакините забиха третия си гол едва в 90-тата минута, реалността беше друга. След един слаб мач на отбора на Монако, те трябва да бъдат доволни от резултата, тъй като вкараха попадението си след едва само една атака за цял мач. Интересното в двубоя беше и, че мениджъра на ZAQSuperstars се намираше на трибуните точно зад треньора на LONE WOLF, като през цялото време се опитваше да го разсейва с някои доста екстравагантни плакати, дори треньора поиска от охраната на стадиона да го изхвърлят, но поради високото му влияние във властта на ФИФА, това не беше направено!

7.MilleniumStars 3:3 РИТНИТОПКОВЦИ - В тазседмичния коментар на последно място, но не и по важност попадна отложения мач между Милениум и РИТНИТОПКОВЦИ-те. Двубоят започна отлично за домакините, като те поведоха набързо с 2:0 след само 21 минути игра. И тогава дойде разковничето в сблъсъка! След странни смени още преди почивката на треньора на Милениум, изведнъж мача за гостите потръгна. Те значително подобриха играта си и до почивката върнаха едно от попаденията за 2:1. А малко след началото на второто полувреме дори изравниха! Това изглежда стресна играчите на Милениум и 10 минути преди края те отново поведоха в резултата за 3:2. След гола те добре контролираха играта и рядко даваха топката на съперниците си, но... в 87-тата минута груба грешка на халфа Никлас Девън доведе до бърза контраатака и гол на МУЗАТА, което беше и единственото интересно събитие в сблъсъка. Така може би след като явно подцениха съперника си, играчите на Милениум и техния тренер не бяха много доволни от този резултат!

Определено изпратихме една доста интересна седмица от турнира, в която имаше интересни резултати, както и много служебни победи, но най-интересното тепърва предстои! Следващ коментар очаквайте идната събота!

Главен коментар: Николай Георгиев - Акулата

Последната редакция е направена 21 Фев 2015 | 16:46