Зрители: 99000

atletik   1 - 3
  LOKO RUSE

1' [Изтрит играч]
24' [Изтрит играч]
36' [Изтрит играч]
54' [Изтрит играч]
86' [Изтрит играч]
86' [Изтрит играч]
86' [Изтрит играч]
86' [Изтрит играч]
87' [Изтрит играч]
87' [Изтрит играч]
90' [Изтрит играч]
12' [Изтрит играч]
18' [Изтрит играч]
60' [Изтрит играч]
78' [Изтрит играч]
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. [Изтрит играч]
2. [Изтрит играч]
3. [Изтрит играч]
4. [Изтрит играч]
5. [Изтрит играч]
6. [Изтрит играч]
7. [Изтрит играч]
8. [Изтрит играч]
9. [Изтрит играч]
10. [Изтрит играч]
11. [Изтрит играч]

12.

[Изтрит играч]
13. [Изтрит играч]
14. [Изтрит играч]
15. [Изтрит играч]
16. [Изтрит играч]
1. [Изтрит играч]
2. [Изтрит играч]
3. [Изтрит играч]
4. [Изтрит играч]
5. [Изтрит играч]
6. [Изтрит играч]
7. [Изтрит играч]
8. [Изтрит играч]
9. [Изтрит играч]
10. [Изтрит играч]
11. [Изтрит играч]

12.

[Изтрит играч]
13. [Изтрит играч]
14. [Изтрит играч]
15. [Изтрит играч]
16. [Изтрит играч]
 
 
4-3-3 Схема 3-4-3
Нормален Стил на игра Нормален
Висока Агресивност Висока
7 Атаки 9
2 удари във вратата 3
0 удари извън вратата 0
5 нарушения 3
4 корнери 4
0 засади 0
51% владеене на топката 49%
 
Последни срещи между atletik и LOKO RUSE
  Домакин Резултат Гост
КШ LOKO RUSE 4 - 3 atletik
Тур LOKO RUSE 3 - 2 atletik
Тур atletik 2 - 3 LOKO RUSE
Тур LOKO RUSE 4 - 0 atletik
Баланс на срещите когато atletik е домакин
1 победи за LOKO RUSE
Голова разлика 2 : 3
Обща статистика
4 победи за LOKO RUSE
Голова разлика 7 : 14
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти