Зрители: 0

Otbor 2926   0 - 0
  Otbor 2902

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. A. PAXTON 39
2. I. DONNIE 39
3. P. EDMUND 43
4. O. FOSTER 43
5. K. GARFIELD 43
6. F. RADCLIFF 38
7. K. BENEDICT 43
8. F. DOMINICK 40
9. K. CHAD 47
10. B. ANDY 40
11. C. TIM 40

12.

H. CHAS 40-39-45-42
13. J. GARFIELD 40-42-43-40
14. X. HERBERT 41-40-40-40
15. Q. HEATH 37-39-41-37
16. R. DAVID 42-40-43-43
1. H. ALGAR 45
2. Y. CORWIN 42
3. J. ROLAND 43
4. H. BRIAN 41
5. T. FERDY 48
6. Y. ALLYN 43
7. Z. DARBY 39
8. T. ELWYN 42
9. I. ANDY 38
10. J. MONTY 35
11. W. CORY 40

12.

H. DEEMER 42-43-41-43
13. P. DONNIE 43-40-38-39
14. V. ALBERT 42-38-40-41
15. T. DEREK 38-39-41-41
16. F. MICHAEL 41-38-41-40
 
 
3-3-2-2 Схема 4-3-3
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbor 2926 и Otbor 2902
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 2926 0 - 5 Otbor 2902
П-во Otbor 2902 0 - 5 Otbor 2926
Купа Otbor 2926 0 - 2 Otbor 2902
П-во Otbor 2902 3 - 3 Otbor 2926
П-во Otbor 2926 2 - 2 Otbor 2902
Купа Otbor 2902 2 - 1 Otbor 2926
П-во Otbor 2902 5 - 5 Otbor 2926
П-во Otbor 2926 1 - 2 Otbor 2902
П-во Otbor 2926 1 - 1 Otbor 2902
П-во Otbor 2902 1 - 3 Otbor 2926
Баланс на срещите когато Otbor 2926 е домакин
3 победи за Otbor 2902
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 4 : 12
Обща статистика
2 победи за Otbor 2926
4 победи за Otbor 2902
Срещи завършили на равно 4
Голова разлика 21 : 23
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти