Зрители: 0

Otbor 3362   0 - 0
  Otbor 3337

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. Q. BART 45
2. O. DRAKE 39
3. L. RALF 42
4. J. BRONTE 38
5. C. ANSON 39
6. N. CHESTER 42
7. B. GALEN 40
8. V. KEN 41
9. D. BARNEY 40
10. D. GRAY 41
11. J. MERLIN 43

12.

K. FULK 41-40-39-41
13. B. AUBERON 39-40-41-43
14. L. ALLEN 40-40-39-40
15. W. CHANNING 41-42-40-42
16. D. DICK 43-42-43-39
1. S. BOBBY 43
2. M. STANFORD 41
3. X. COSMO 42
4. F. AINSLIE 41
5. H. MARK 45
6. O. DEVEREUX 42
7. S. BRYCE 43
8. V. KEN 42
9. Y. NEWTON 46
10. O. ASH 46
11. G. BOBBI 42

12.

T. ALLAN 37-38-39-41
13. D. AMEDEUS 44-43-40-40
14. D. BRODY 40-43-39-38
15. S. DAWSON 39-44-43-43
16. N. RICKY 41-41-40-40
 
 
4-3-1-2 Схема 4-4-1-1
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbor 3362 и Otbor 3337
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 3362 3 - 3 Otbor 3337
П-во Otbor 3337 2 - 1 Otbor 3362
П-во Otbor 3362 0 - 2 Otbor 3337
П-во Otbor 3337 2 - 2 Otbor 3362
Купа Otbor 3337 4 - 0 Otbor 3362
Купа Otbor 3362 4 - 0 Otbor 3337
П-во Otbor 3337 4 - 5 Otbor 3362
П-во Otbor 3362 5 - 4 Otbor 3337
П-во Otbor 3362 2 - 5 Otbor 3337
П-во Otbor 3337 5 - 0 Otbor 3362
Баланс на срещите когато Otbor 3362 е домакин
2 победи за Otbor 3362
2 победи за Otbor 3337
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 14 : 14
Обща статистика
3 победи за Otbor 3362
5 победи за Otbor 3337
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 22 : 31
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти