Зрители: 0

Otbora 13453   5 - 0
  Otbora 46076

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. I. CLAUDIUS 47
2. M. ARCHIE 47
3. Z. ALIX 44
4. K. GERARD 49
5. V. DORIAN 43
6. N. LINCOLN 42
7. X. HARMON 42
8. P. TREVOR 44
9. S. CLINT 45
10. K. XAVIER 44
11. V. JOSEPH 42

12.

T. GLADWIN 40-38-40-36
13. R. CONOR 43-42-40-38
14. C. CONNELL 41-40-43-42
15. F. LOUIS 40-41-42-47
16. Z. BENEDICT 39-40-41-40
1. Z. JEFFERSON 45
2. D. WILSON 44
3. C. DAWSON 38
4. A. DEVEN 40
5. D. ANTWAN 45
6. M. AMOS 42
7. W. BLAKE 45
8. A. HARDY 40
9. P. JOEY 41
10. M. CONSTANT 41
11. M. GRIFFIN 44

12.

O. SHELDON 43-40-39-40
13. X. CAIRO 39-40-40-44
14. P. UPTON 37-35-36-37
15. R. ABEL 41-42-38-40
16. Z. BURT 41-43-40-42
 
 
3-5-2 Схема 3-4-1-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 13453 и Otbora 46076
  Домакин Резултат Гост
Купа Otbora 46076 5 - 2 Otbora 13453
П-во Otbora 46076 0 - 0 Otbora 13453
П-во Otbora 13453 2 - 1 Otbora 46076
П-во Otbora 46076 2 - 5 Otbora 13453
П-во Otbora 13453 1 - 1 Otbora 46076
П-во Otbora 46076 3 - 4 Otbora 13453
П-во Otbora 13453 5 - 5 Otbora 46076
П-во Otbora 13453 2 - 0 Otbora 46076
П-во Otbora 46076 0 - 0 Otbora 13453
П-во Otbora 13453 5 - 3 Otbora 46076
Баланс на срещите когато Otbora 13453 е домакин
3 победи за Otbora 13453
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 15 : 10
Обща статистика
5 победи за Otbora 13453
1 победи за Otbora 46076
Срещи завършили на равно 4
Голова разлика 26 : 20
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти