Зрители: 0

Otbora 43780   0 - 3
  Otbora 64199

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. K. DYLAN 43
2. R. SAVOV 44
3. V. ERICK 43
4. Z. JOHNNY 42
5. W. LANCE 42
6. N. SAEV 40
7. W. DARELL 41
8. L. KEATON 41
9. Y. DELMAR 43
10. U. OSBOURNE 44
11. K. CLAUD 43

12.

X. ELROY 39-38-38-38
13. W. CURT 43-40-42-37
14. M. MAXWELL 41-44-45-47
15. W. DOUG 42-42-43-41
16. V. DESHAWN 37-40-38-39
1. H. PEARCE 41
2. P. CLINTON 42
3. K. BONIFACE 46
4. M. ARN 43
5. O. ACE 40
6. P. DEVEN 36
7. Z. XAVIER 39
8. C. PATRICK 41
9. G. BRENT 43
10. H. CLITUS 38
11. K. FERDIE 43

12.

B. TOD 40-39-41-40
13. T. KELVIN 39-38-39-40
14. O. CORNELL 40-42-41-43
15. M. JAMAR 41-42-38-44
16. M. TONY 38-34-35-38
 
 
3-3-1-3 Схема 3-4-3
Нормален Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 43780 и Otbora 64199
  Домакин Резултат Гост
Купа Otbora 64199 0 - 7 Otbora 43780
П-во Otbora 64199 0 - 0 Otbora 43780
П-во Otbora 43780 5 - 4 Otbora 64199
П-во Otbora 43780 0 - 1 Otbora 64199
П-во Otbora 64199 5 - 4 Otbora 43780
П-во Otbora 43780 0 - 1 Otbora 64199
П-во Otbora 64199 1 - 3 Otbora 43780
Купа Otbora 64199 4 - 1 Otbora 43780
П-во Otbora 43780 3 - 3 Otbora 64199
П-во Otbora 64199 1 - 3 Otbora 43780
Баланс на срещите когато Otbora 43780 е домакин
1 победи за Otbora 43780
2 победи за Otbora 64199
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 8 : 9
Обща статистика
4 победи за Otbora 43780
4 победи за Otbora 64199
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 26 : 20
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти