Зрители: 0

Otbora 28313   0 - 2
  Otbora 59427

54' P. JOSEPH
66' G. ANTHONY
1' R. CHARLES
31' Y. TIMMY
73' J. PHILIP
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. B. DUDLEY 39
2. B. SHERIDAN 38
3. O. CORNELIUS 38
4. L. BENJAMIN 39
5. Z. DALEY 43
6. U. BOBBI 44
7. E. BONIFACE 46
8. P. JOSEPH 37
9. Z. EDMUND 39
10. N. TRAVIS 39
11. G. ANTHONY 44

12.

J. CHUCK 39-40-39-41
13. W. GERALD 38-39-41-40
14. R. DANNIE 40-43-38-41
15. E. COLE 41-46-43-45
16. N. DARRELL 40-40-44-42
1. H. GARRET 44
2. I. TIGER 41
3. R. ARCHIE 39
4. U. KADEN 42
5. A. ALIX 44
6. R. CHARLES 38
7. U. BRADEN 41
8. J. PHILIP 40
9. P. RICKY 42
10. Y. TIMMY 38
11. R. CARL 42

12.

Y. WESLEY 41-42-45-39
13. L. CONNOR 43-39-43-40
14. I. ANTONY 40-40-42-41
15. V. NELSON 43-40-43-41
16. J. BUCK 41-39-41-39
 
 
4-4-2 Схема 4-3-3
Атака Стил на игра Нормален
Нормална Агресивност Нормална
4 Атаки 12
0 удари във вратата 2
0 удари извън вратата 1
4 нарушения 3
2 корнери 10
0 засади 0
61% владеене на топката 39%
 
Последни срещи между Otbora 28313 и Otbora 59427
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbora 59427 3 - 0 Otbora 28313
П-во Otbora 28313 0 - 6 Otbora 59427
П-во Otbora 28313 4 - 3 Otbora 59427
П-во Otbora 59427 5 - 3 Otbora 28313
Купа Otbora 59427 1 - 3 Otbora 28313
П-во Otbora 28313 0 - 3 Otbora 59427
П-во Otbora 59427 2 - 1 Otbora 28313
Купа Otbora 28313 5 - 1 Otbora 59427
П-во Otbora 59427 5 - 1 Otbora 28313
П-во Otbora 28313 5 - 4 Otbora 59427
Баланс на срещите когато Otbora 28313 е домакин
3 победи за Otbora 28313
2 победи за Otbora 59427
Голова разлика 14 : 17
Обща статистика
4 победи за Otbora 28313
6 победи за Otbora 59427
Голова разлика 22 : 33
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти