Зрители: 0

Otbora 26948   2 - 0
  Otbor 2864

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. Y. BRET 40
2. V. CURTIS 43
3. K. JEROME 45
4. J. DELL 44
5. T. DANE 43
6. R. DEONNE 37
7. I. LANCELOT 42
8. G. HANK 42
9. A. BOB 43
10. J. HAMMOND 43
11. E. BRUCE 40

12.

T. DEONNE 39-41-41-42
13. W. DAWSON 41-44-42-44
14. Y. CLIFF 41-43-44-46
15. M. NEVIL 44-38-41-41
16. M. BARNABAS 44-42-40-41
1. S. DOLPH 44
2. P. BOBBIE 44
3. T. WASHINGTON 39
4. A. BRENDEN 43
5. W. BOB 41
6. Y. ELTON 45
7. Q. COLTON 40
8. K. BRODY 37
9. O. ALFRED 42
10. O. CARTER 38
11. R. BRITTON 40

12.

A. VICTOR 44-44-46-41
13. J. ANTONY 42-45-40-42
14. M. MAVERICK 42-41-42-43
15. R. SHELTON 39-40-40-40
16. T. SCOTT 35-38-40-41
 
 
4-5-1 Схема 4-4-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 26948 и Otbor 2864
  Домакин Резултат Гост
Купа Otbor 2864 0 - 4 Otbora 26948
П-во Otbora 26948 1 - 5 Otbor 2864
П-во Otbor 2864 2 - 3 Otbora 26948
П-во Otbor 2864 0 - 0 Otbora 26948
П-во Otbora 26948 1 - 5 Otbor 2864
П-во Otbor 2864 3 - 2 Otbora 26948
П-во Otbora 26948 4 - 4 Otbor 2864
П-во Otbor 2864 4 - 0 Otbora 26948
П-во Otbora 26948 3 - 2 Otbor 2864
П-во Otbor 2864 1 - 0 Otbora 26948
Баланс на срещите когато Otbora 26948 е домакин
1 победи за Otbora 26948
2 победи за Otbor 2864
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 9 : 16
Обща статистика
3 победи за Otbora 26948
5 победи за Otbor 2864
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 18 : 26
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти