Зрители: 0

Otbor 1533   0 - 9
  Арсенал тони

30' [Изтрит играч]
36' [Изтрит играч]
43' [Изтрит играч]
48' [Изтрит играч]
54' [Изтрит играч]
72' [Изтрит играч]
79' [Изтрит играч]
84' [Изтрит играч]
90' [Изтрит играч]
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. B. JEFFERSON 43
2. F. BARNABY 42
3. H. WALLACE 43
4. S. DAYTON 44
5. Y. TERRY 42
6. L. ABRAHAM 42
7. N. BEAUMONT 38
8. V. DAVID 44
9. J. CHESTER 42
10. G. CONNELL 41
11. M. CARL 41

12.

Q. MELVIN 38-42-41-42
13. O. NICKOLAS 44-37-40-41
14. A. ANSON 40-40-40-41
15. B. ASHLEY 40-39-39-37
16. A. MONTY 38-39-43-41
1. [Изтрит играч]
2. [Изтрит играч]
3. [Изтрит играч]
4. [Изтрит играч]
5. [Изтрит играч]
6. [Изтрит играч]
7. [Изтрит играч]
8. [Изтрит играч]
9. [Изтрит играч]
10. [Изтрит играч]
11. [Изтрит играч]

12.

[Изтрит играч]
13. [Изтрит играч]
14. [Изтрит играч]
15. [Изтрит играч]
16. [Изтрит играч]
 
 
4-2-4 Схема 3-3-1-3
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Висока
0 Атаки 16
0 удари във вратата 9
0 удари извън вратата 7
2 нарушения 2
0 корнери 12
0 засади 0
23% владеене на топката 77%
 
Последни срещи между Otbor 1533 и Арсенал тони
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 1533 0 - 9 Арсенал тони
П-во Арсенал тони 8 - 0 Otbor 1533
Купа Арсенал тони 9 - 0 Otbor 1533
П-во Otbor 1533 0 - 8 Арсенал тони
П-во Арсенал тони 9 - 0 Otbor 1533
Купа Арсенал тони 9 - 0 Otbor 1533
П-во Otbor 1533 0 - 9 Арсенал тони
П-во Арсенал тони 9 - 0 Otbor 1533
П-во Otbor 1533 0 - 5 Арсенал тони
П-во Арсенал тони 0 - 0 Otbor 1533
Баланс на срещите когато Otbor 1533 е домакин
4 победи за Арсенал тони
Голова разлика 0 : 31
Обща статистика
9 победи за Арсенал тони
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 0 : 75
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти