Рекламирай само за 100лв. на месец!
10% от импресиите на тази банер позиция! За повече информация otboracom@gmail.com
  Зрители: 0

Otbor 1789   5 - 5
  Otbor 1742

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. K. SIMON 39
2. G. CHARLTON 37
3. Q. GILBERT 40
4. U. AARON 42
5. I. EDWARD 46
6. D. HANK 40
7. E. BILLY 38
8. N. BENTLEY 35
9. Y. BRODY 41
10. Q. DERBY 38
11. O. DAREN 44

12.

L. ABNER 41-38-42-42
13. P. MARSHALL 40-39-39-40
14. M. ANGEL 41-42-39-41
15. Y. ALOYSIUS 36-37-40-38
16. A. EVAN 43-43-44-39
1. I. EVAN 42
2. B. STANFORD 39
3. N. ARCHIBALD 43
4. G. JUNIOR 40
5. O. MICHAEL 38
6. J. DRISCOLL 43
7. Q. ELWOOD 41
8. K. DEAN 45
9. B. BRAM 39
10. R. CURTIS 43
11. L. GEOFF 41

12.

O. DARDEN 39-39-37-39
13. F. BENNIE 40-38-41-41
14. I. AVERILL 38-39-40-37
15. W. KENT 45-45-44-44
16. R. GRESHAM 44-45-47-43
 
 
4-4-2 Схема 4-3-3
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbor 1789 и Otbor 1742
  Домакин Резултат Гост
Купа Otbor 1742 2 - 4 Otbor 1789
Купа Otbor 1742 5 - 5 Otbor 1789
П-во Otbor 1789 2 - 2 Otbor 1742
П-во Otbor 1742 1 - 4 Otbor 1789
П-во Otbor 1789 2 - 5 Otbor 1742
П-во Otbor 1742 2 - 0 Otbor 1789
П-во Otbor 1789 4 - 5 Otbor 1742
П-во Otbor 1742 2 - 0 Otbor 1789
П-во Otbor 1742 0 - 3 Otbor 1789
П-во Otbor 1789 1 - 2 Otbor 1742
Баланс на срещите когато Otbor 1789 е домакин
3 победи за Otbor 1742
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 9 : 14
Обща статистика
3 победи за Otbor 1789
5 победи за Otbor 1742
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 25 : 26
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти