Зрители: 0

Otbor 1427   3 - 0
  Otbor 1457

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. J. SHERLOCK 44
2. X. BLAKE 43
3. P. GRAYSON 42
4. C. ROLAND 42
5. T. STANLEY 42
6. V. EDGAR 40
7. I. DON 42
8. F. JULIAN 39
9. L. DAVIN 41
10. G. HAMILTON 43
11. J. JALEN 42

12.

M. MICHAEL 42-40-43-41
13. A. BENTON 41-40-39-44
14. F. CAMERON 44-38-45-39
15. Y. WARNER 43-42-39-38
16. M. DARIN 41-40-39-38
1. H. LORIN 40
2. I. HENRY 39
3. F. DENZIL 42
4. N. BUDDY 39
5. E. DUSTIN 39
6. H. LOYD 42
7. F. XAVIER 40
8. I. DARRELL 39
9. W. EDWARD 43
10. A. TERRANCE 39
11. K. BRAIDEN 41

12.

A. AVERY 44-43-41-45
13. S. ALFRED 40-42-43-42
14. Q. IVOR 41-43-40-43
15. B. BRETT 45-44-44-42
16. A. BARTHOLOMEW 39-38-43-43
 
 
4-3-3 Схема 4-4-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbor 1427 и Otbor 1457
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 1427 5 - 4 Otbor 1457
П-во Otbor 1457 2 - 0 Otbor 1427
Купа Otbor 1457 1 - 5 Otbor 1427
П-во Otbor 1457 4 - 4 Otbor 1427
П-во Otbor 1427 5 - 1 Otbor 1457
П-во Otbor 1457 4 - 3 Otbor 1427
П-во Otbor 1427 5 - 5 Otbor 1457
П-во Otbor 1457 2 - 1 Otbor 1427
П-во Otbor 1427 2 - 2 Otbor 1457
П-во Otbor 1427 4 - 5 Otbor 1457
Баланс на срещите когато Otbor 1427 е домакин
2 победи за Otbor 1427
1 победи за Otbor 1457
Срещи завършили на равно 2
Голова разлика 21 : 17
Обща статистика
3 победи за Otbor 1427
4 победи за Otbor 1457
Срещи завършили на равно 3
Голова разлика 34 : 30
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти