Зрители: 0

Otbora 9772   5 - 2
  Otbor 3869

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. U. CURT 38
2. S. ROYAL 42
3. V. BRYCE 40
4. T. ABRAHAM 44
5. A. FLIP 38
6. S. ELIOTT 42
7. Y. ASH 41
8. X. SEAN 44
9. Z. DIRK 45
10. M. GALEN 40
11. I. NICHOLAS 41

12.

C. DENZEL 43-45-42-42
13. S. CLAYTON 40-38-43-41
14. T. DONALD 43-40-39-42
15. L. HARLAND 44-41-42-43
16. M. ERSKINE 40-39-41-41
1. Q. ELVIS 38
2. V. DARRYL 43
3. C. DENYS 42
4. P. FERDIE 38
5. R. JAKE 39
6. B. STUART 44
7. V. KEMP 40
8. D. JAYSON 42
9. D. BEAU 45
10. J. SAXON 42
11. X. BENSON 41

12.

E. BERTRAND 41-41-42-41
13. L. EVAN 42-43-43-43
14. U. ALPHONZO 41-40-41-42
15. X. STANFORD 39-38-40-39
16. H. SHELDON 39-43-47-41
 
 
3-4-3 Схема 4-4-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 9772 и Otbor 3869
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbora 9772 3 - 5 Otbor 3869
П-во Otbor 3869 0 - 1 Otbora 9772
П-во Otbora 9772 0 - 0 Otbor 3869
П-во Otbor 3869 2 - 5 Otbora 9772
Купа Otbor 3869 3 - 0 Otbora 9772
П-во Otbor 3869 3 - 5 Otbora 9772
П-во Otbora 9772 5 - 2 Otbor 3869
П-во Otbor 3869 5 - 1 Otbora 9772
П-во Otbora 9772 1 - 0 Otbor 3869
П-во Otbor 3869 1 - 3 Otbora 9772
Баланс на срещите когато Otbora 9772 е домакин
2 победи за Otbora 9772
1 победи за Otbor 3869
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 9 : 7
Обща статистика
6 победи за Otbora 9772
3 победи за Otbor 3869
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 24 : 21
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти