Зрители: 0

Otbor 3074   5 - 1
  Otbora 87695

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. K. COLBERT 41
2. U. DEN 41
3. J. NORMAND 40
4. W. COLBERT 41
5. C. COLIN 42
6. M. MATTY 43
7. J. ELWYN 46
8. N. GUY 35
9. X. DUDLEY 39
10. T. TROY 40
11. W. CLARK 46

12.

E. ADAIR 43-41-44-43
13. N. BRYAN 41-41-40-39
14. K. ELLIOTT 41-41-45-42
15. C. URBAN 41-42-40-42
16. T. HERBERT 40-39-40-39
1. Евгений Пунько 45
2. Q. BRANT 39
3. Манолев 41
4. Y. TOM 40
5. C. MAVERICK 45
6. Д . Бербатов 43
7. O. ALFRED 37
8. C. ANDY 43
9. A. BART 41
10. И. Попов 40
11. М. Петров 39

12.

С. Петров 42-43-45-41
13. K . Балабанов 41-41-38-39
14. C. ARKELL 41-40-40-39
15. И. Стоянов 43-43-43-43
16. K. FRASER 38-40-39-38
 
 
3-5-2 Схема 3-4-3
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbor 3074 и Otbora 87695
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 3074 2 - 3 Otbora 87695
П-во Otbora 87695 0 - 1 Otbor 3074
П-во Otbora 87695 2 - 0 Otbor 3074
П-во Otbor 3074 4 - 3 Otbora 87695
П-во Otbora 87695 3 - 1 Otbor 3074
П-во Otbor 3074 0 - 5 Otbora 87695
П-во Otbora 87695 0 - 2 Otbor 3074
П-во Otbor 3074 0 - 1 Otbora 87695
Купа Otbora 87695 4 - 3 Otbor 3074
П-во Otbor 3074 3 - 2 Otbora 87695
Баланс на срещите когато Otbor 3074 е домакин
2 победи за Otbor 3074
3 победи за Otbora 87695
Голова разлика 9 : 14
Обща статистика
4 победи за Otbor 3074
6 победи за Otbora 87695
Голова разлика 16 : 23
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти