Зрители: 0

Otbora 79170   4 - 0
  Otbor 3164

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. S. SOLOMON 37
2. O. BRENDON 43
3. N. BRANSON 44
4. D. BRAND 40
5. L. DELL 47
6. S. TERRANCE 41
7. W. BRAYDEN 40
8. R. KRISTOPHER 40
9. R. HARLAND 42
10. K. FOSTER 45
11. J. SHELTON 43

12.

T. BRAEDEN 41-37-41-40
13. C. FRASER 40-41-42-42
14. I. JEFF 40-42-41-40
15. N. DELL 39-44-45-43
16. Y. GARETH 42-40-41-38
1. H. COLTON 36
2. I. CLINT 41
3. B. ULRIC 42
4. S. HERBERT 41
5. C. ABE 37
6. Q. ALIX 43
7. N. ALOYSIUS 35
8. Q. CLAUD 40
9. X. BOB 43
10. X. WARNER 37
11. F. VERNON 44

12.

P. ELTON 44-40-42-44
13. S. JOEY 45-45-41-43
14. D. COLLIN 47-46-46-43
15. F. DARWIN 47-46-47-44
16. N. CLARK 37-36-41-37
 
 
3-5-2 Схема 4-4-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 79170 и Otbor 3164
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 3164 1 - 0 Otbora 79170
П-во Otbora 79170 2 - 2 Otbor 3164
П-во Otbor 3164 3 - 1 Otbora 79170
Купа Otbor 3164 0 - 8 Otbora 79170
П-во Otbora 79170 7 - 0 Otbor 3164
П-во Otbor 3164 0 - 8 Otbora 79170
П-во Otbora 79170 6 - 0 Otbor 3164
П-во Otbor 3164 0 - 6 Otbora 79170
П-во Otbor 3164 0 - 6 Otbora 79170
П-во Otbora 79170 5 - 0 Otbor 3164
Баланс на срещите когато Otbora 79170 е домакин
3 победи за Otbora 79170
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 20 : 2
Обща статистика
7 победи за Otbora 79170
2 победи за Otbor 3164
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 49 : 6
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти