Зрители: 0

Otbora 97644   0 - 10
  Арсенал тони

3' M A G N U M 16
9' ХАН КУБРАТ.
15' M A G N U M 16
21' G. CHRISTOPHER
39' ХАН КУБРАТ.
45' U. DOUG
51' G. CHRISTOPHER
57' W. DEANGELO
63' U. DOUG
75' ХАН КУБРАТ.
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
93 мин. След грешно подаване на U. DOUG , Q. ELIOTT започва контраатака за своя тим , който с перфектен пас намира H. ALBERIC изстрел на H. ALBERIC M. FOSTER закова топката на място

87 мин. Грешен пас на V. CONSTANT и G. DENZIL отнема топката , G. DENZIL решава да играе сам изстрел на G. DENZIL невероятен рефлекс на M. FOSTER

81 мин. невероятен финт на G. DENZIL и преодолява Y. RONALD , който с перфектен пас намира H. ALBERIC удар от далечно разтояние на H. ALBERIC невероятен рефлекс на M. FOSTER

75 мин. Q. ELIOTT не достигна до топката , след лошо подаване и ХАН КУБРАТ. отнема , ХАН КУБРАТ. решава да играе сам слаб удар на ХАН КУБРАТ. греда и гол

69 мин. Атака започната от ХАН КУБРАТ. , ХАН КУБРАТ. пробива по крилото техничен удар на ХАН КУБРАТ. топката , като по чудо не премина гол линията

63 мин. Грешен пас на G. HOMER и U. DOUG отнема топката , решава да играе сам техничен удар на U. DOUG греда и гол

57 мин. Грешен пас на Q. ELIOTT и U. DOUG отнема топката пас към W. DEANGELO слаб удар на W. DEANGELO и топката се оплете в мрежата на N. GRAY

51 мин. невероятен финт на U. DOUG и преодолява G. DENZIL , който с перфектен пас намира G. CHRISTOPHER слаб удар на G. CHRISTOPHER и топката е зад гърба на N. GRAY

45 мин. След грешно подаване на G. HOMER , U. DOUG започва контраатака за своя тим , U. DOUG тръгва на самостоятелен пробив удар от далечно разтояние на U. DOUG и топката се оплете в мрежата на N. GRAY

39 мин. След грешно подаване на G. HOMER , ХАН КУБРАТ. започва контраатака за своя тим , ХАН КУБРАТ. решава да играе сам параболичен удар на ХАН КУБРАТ. и топката е зад гърба на N. GRAY

33 мин. H. MELVILLE не достигна до топката , след лошо подаване и V. CONSTANT отнема , решава да играе сам слаб удар на V. CONSTANT топката преминава на сантиметри от страничната греда

27 мин. Грешен пас на H. MELVILLE и V. CONSTANT отнема топката двойно подаване и M A G N U M 16 излиза на стрелкова позиция техничен удар на M A G N U M 16 , но топката среща гредата и излиза в аут

21 мин. Грешен пас на Q. ELIOTT и U. DOUG отнема топката , който с перфектен пас намира G. CHRISTOPHER слаб удар на G. CHRISTOPHER греда и гол

15 мин. невероятен финт на V. CONSTANT и преодолява Q. ELIOTT пас към M A G N U M 16 параболичен удар на M A G N U M 16 и гол

9 мин. H. MELVILLE не достигна до топката , след лошо подаване и ХАН КУБРАТ. отнема , ХАН КУБРАТ. тръгва на самостоятелен пробив техничен удар на ХАН КУБРАТ. и топката се оплете в мрежата на N. GRAY

3 мин. Q. ELIOTT не достигна до топката , след лошо подаване и ХАН КУБРАТ. отнема пас към M A G N U M 16 слаб удар на M A G N U M 16 и топката се оплете в мрежата на N. GRAY

 
 
1. N. GRAY 40
2. G. HERBERT 41
3. Y. CLEM 42
4. Y. GARFIELD 42
5. Z. BARRETT 42
6. H. MELVILLE 37
7. G. HOMER 38
8. G. DENZIL 39
9. Q. ELIOTT 40
10. H. ALBERIC 45
11. M. ASHLEY 42

12.

T. FOSTER 41-42-41-38
13. X. BRIDGER 42-42-41-41
14. N. ABSALOM 41-43-46-41
15. B. CORNELL 39-39-42-41
16. H. JOHN 43-43-43-41
1. M. FOSTER 604
2. V. DEANGELO 555
3. W. DEANGELO 553
4. B 2 552
5. V. CONSTANT 551
6. ХАН КУБРАТ. 553
7. U. DOUG 554
8. Y. RONALD 553
9. G. CHRISTOPHER 551
10. .Андреа 555
11. M A G N U M 16 553

12.

N. MERLIN 220-277-440-169
13. J. ERIC 276-383-223-173
14. O. BRAIDY 464-271-196-132
15. F. GEOFF 238-302-477-188
16. J. COLBERT 327-434-274-220
 
 
4-4-2 Схема 3-4-1-2
Атака Стил на игра Нормален
Нормална Агресивност Висока
3 Атаки 13
3 удари във вратата 10
0 удари извън вратата 3
2 нарушения 2
0 корнери 13
0 засади 0
4% владеене на топката 96%
 
Последни срещи между Otbora 97644 и Арсенал тони
  Домакин Резултат Гост
Купа Арсенал тони 10 - 0 Otbora 97644
Купа Арсенал тони 10 - 0 Otbora 97644
П-во Otbora 97644 0 - 10 Арсенал тони
П-во Арсенал тони 9 - 0 Otbora 97644
П-во Арсенал тони 9 - 0 Otbora 97644
П-во Otbora 97644 0 - 7 Арсенал тони
Купа Арсенал тони 9 - 0 Otbora 97644
П-во Арсенал тони 9 - 0 Otbora 97644
П-во Otbora 97644 0 - 9 Арсенал тони
П-во Арсенал тони 8 - 0 Otbora 97644
Баланс на срещите когато Otbora 97644 е домакин
3 победи за Арсенал тони
Голова разлика 0 : 26
Обща статистика
10 победи за Арсенал тони
Голова разлика 0 : 90
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти