Зрители: 0

Otbora 73608   0 - 3
  Otbor 3691

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. L. CLEVELAND 39
2. Y. CORNELL 40
3. S. BRUCE 40
4. T. KING 40
5. Q. BUCK 40
6. G. WALTER 40
7. T. ALLEN 45
8. M. AARON 39
9. N. GORDON 42
10. K. JAKE 38
11. E. BERNIE 40

12.

G. BUD 45-42-37-42
13. O. EDDY 39-42-39-40
14. J. DALTON 39-40-38-40
15. Y. DAMION 35-39-39-38
16. W. INNOCENT 45-41-43-38
1. N. CHRISTIAN 41
2. U. FLETCHER 42
3. N. BRISCOE 43
4. Q. BRADY 38
5. N. AINSLEY 44
6. X. BRAD 42
7. S. BARNABAS 43
8. A. CONOR 40
9. X. CLIFTON 42
10. B. BERT 38
11. N. BRYAN 43

12.

C. NOLAN 38-41-42-44
13. E. COLLIN 39-41-39-41
14. V. CREIGHTON 41-42-41-44
15. Z. CALE 37-39-40-41
16. P. ERSKINE 40-41-41-41
 
 
4-4-2 Схема 4-2-2-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 73608 и Otbor 3691
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 3691 0 - 1 Otbora 73608
П-во Otbora 73608 5 - 2 Otbor 3691
П-во Otbor 3691 2 - 3 Otbora 73608
П-во Otbora 73608 2 - 4 Otbor 3691
Купа Otbor 3691 3 - 3 Otbora 73608
П-во Otbor 3691 3 - 2 Otbora 73608
П-во Otbora 73608 0 - 3 Otbor 3691
П-во Otbora 73608 0 - 2 Otbor 3691
П-во Otbor 3691 1 - 0 Otbora 73608
П-во Otbora 73608 1 - 5 Otbor 3691
Баланс на срещите когато Otbora 73608 е домакин
1 победи за Otbora 73608
4 победи за Otbor 3691
Голова разлика 8 : 16
Обща статистика
3 победи за Otbora 73608
6 победи за Otbor 3691
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 17 : 25
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти