Рекламирай само за 100лв. на месец!
10% от импресиите на тази банер позиция! За повече информация otboracom@gmail.com
  Зрители: 0

Otbora 71704   3 - 0
  Otbor 518

Служебен резултат
Срещите между отбори компютри не се симулират, а се генерира краен резултат на срещата
 
Отборът няма лого Отборът няма лого
 
 
1. L. STANFORD 40
2. A. HAMMOND 40
3. K. ADDISON 43
4. F. MURPHY 41
5. I. FOREST 40
6. I. BRIAR 46
7. G. CARL 41
8. G. ALDOUS 39
9. X. JERICHO 42
10. S. NICKOLAS 42
11. Y. GALEN 42

12.

G. ABSALOM 38-35-38-38
13. V. BASTIAN 40-42-45-42
14. N. HARDY 43-43-43-44
15. X. BRODIE 43-43-43-42
16. J. SHELDON 42-42-46-40
1. K. BOBBIE 41
2. K. ELIOTT 37
3. V. DOMINICK 44
4. U. AUBREY 44
5. P. CHAD 43
6. L. KADEN 38
7. M. DEXTER 44
8. Q. GEOFF 42
9. F. DAVEY 39
10. Q. AARON 43
11. J. ALISON 44

12.

B. JEFF 39-39-38-40
13. B. DYLAN 41-41-41-43
14. Y. CHRISTOPHER 41-42-40-42
15. L. JEFFREY 42-39-42-42
16. F. BAPTIST 43-39-43-42
 
 
3-4-3 Схема 4-4-2
Атака Стил на игра Атака
Нормална Агресивност Нормална
0 Атаки 0
0 удари във вратата 0
0 удари извън вратата 0
0 нарушения 0
0 корнери 0
0 засади 0
0% владеене на топката 0%
 
Последни срещи между Otbora 71704 и Otbor 518
  Домакин Резултат Гост
П-во Otbor 518 5 - 5 Otbora 71704
Купа Otbor 518 4 - 1 Otbora 71704
П-во Otbora 71704 0 - 5 Otbor 518
П-во Otbor 518 4 - 0 Otbora 71704
П-во Otbor 518 2 - 4 Otbora 71704
П-во Otbora 71704 1 - 1 Otbor 518
П-во Otbor 518 5 - 1 Otbora 71704
П-во Otbora 71704 1 - 0 Otbor 518
П-во Otbora 71704 4 - 5 Otbor 518
П-во Otbor 518 2 - 2 Otbora 71704
Баланс на срещите когато Otbora 71704 е домакин
1 победи за Otbora 71704
2 победи за Otbor 518
Срещи завършили на равно 1
Голова разлика 6 : 11
Обща статистика
2 победи за Otbora 71704
5 победи за Otbor 518
Срещи завършили на равно 3
Голова разлика 19 : 33
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти