▪ Онлайн: 4
1 ден
08:44:33
начало
|
регистрация
|
новини
|
класиране
|
турнири
|
помощ
|
форум
|
ВХОД
регистрация
Лига на шампионите
Информация за турнира
Победителите от 4 кръг в квалификациите се класират в Груповата фаза, а загубилите продължават участието си в 5-ти кръг на турнира
Купа на Шампиони
.
КВАЛИФИКАЦИИ
|
ГРУПИ
|
УЧАСТНИЦИ ЗА СЕЗОНА
сезон:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
2 кръг
atletik
Alsaker
Копривец
FC Pirin Ladies
МЪРСИСАЙДЦИ
Avren
BEROE1820
Otbora 20685
Арсенал тони
Sporting6ampio
Otbor 2680
Otbora 39118
Otbor 4085
Otbora 85285
Otbor 2695
Otbora 10982
Otbor 2879
Otbor 1707
Otbor 3881
Otbora 8764
Otbora 58014
Otbor 4007
Otbor 1471
Otbora 19585
Otbor 2064
Otbora 1001
Otbora 49045
Otbor 855
Otbora 28684
Otbora 13991
Otbora 1068
Otbor 2198
4 кръг
NANTES
TORPEDO
SkyBirds
Detex Team
TERVEL 1
Karvuna
Stokalona
ПФК ЦСКА 1948
GALATASARAY LU
Левски София 1914
CICA
Левски1914
Sjef
Bavaria
FULHAM
Bulgaria
Групова фаза
bateborisov
Етър
ZAQSuperstars
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Chernomorec
FAK HASKOVO
ПФК Левски1914
ФК ЧАЙКА 04
Фк Миньор Перник
KORECOM 2015
hrisstar
Girondins Bordeaux
ЛевскиРаковски
Чаворселона
sparta
FC Pornstar
Група 1
пълно класиране
KORECOM 2015
6 / 0 / 0
26:1
25
18
ПФК ЦСКА 1948
3 / 0 / 3
10:11
-1
9
sparta
3 / 0 / 3
8:13
-5
9
SkyBirds
0 / 0 / 6
5:24
-19
0
Група 2
пълно класиране
ПФК Левски1914
4 / 1 / 1
16:6
10
13
ФК ЧАЙКА 04
3 / 2 / 1
9:3
6
11
atletik
2 / 3 / 1
13:5
8
9
Bavaria
0 / 0 / 6
0:24
-24
0
Група 3
пълно класиране
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
6 / 0 / 0
28:0
28
18
TORPEDO
4 / 0 / 2
15:14
1
12
Балоните
1 / 1 / 4
8:22
-14
4
GALATASARAY LU
0 / 1 / 5
6:21
-15
1
Група 4
пълно класиране
Фк Миньор Перник
5 / 0 / 1
18:6
12
15
FAK HASKOVO
4 / 0 / 2
17:6
11
12
Girondins Bordeaux
2 / 0 / 4
5:17
-12
6
FULHAM
1 / 0 / 5
5:16
-11
3
Група 5
пълно класиране
Етър
6 / 0 / 0
17:8
9
18
Chernomorec
3 / 1 / 2
18:12
6
10
ZARA BOYS
1 / 2 / 3
8:10
-2
5
Арсенал тони
0 / 1 / 5
4:17
-13
1
Група 6
пълно класиране
FC Pornstar
6 / 0 / 0
27:4
23
18
Detex Team
4 / 0 / 2
20:6
14
12
TERVEL 1
1 / 0 / 5
4:22
-18
3
BARSELONA 2017
1 / 0 / 5
2:21
-19
3
Група 7
пълно класиране
ZAQSuperstars
4 / 2 / 0
19:6
13
14
hrisstar
4 / 2 / 0
20:10
10
14
Чаворселона
1 / 0 / 5
8:13
-5
3
Греип ленд 33
1 / 0 / 5
3:21
-18
3
Група 8
пълно класиране
bateborisov
6 / 0 / 0
30:7
23
18
Karvuna
4 / 0 / 2
27:18
9
12
Manchester United
2 / 0 / 4
16:23
-7
6
МАДЖАРИ
0 / 0 / 6
8:33
-25
0
Финална фаза
1/8
ФК ЧАЙКА 04
KORECOM 2015
0:2
1/8
KORECOM 2015
ФК ЧАЙКА 04
4:0
1/8
ПФК ЦСКА 1948
ПФК Левски1914
1:2
1/8
ПФК Левски1914
ПФК ЦСКА 1948
3:0
1/8
FAK HASKOVO
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
0:8
1/8
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
FAK HASKOVO
1:1
1/8
TORPEDO
Фк Миньор Перник
0:3
1/8
Фк Миньор Перник
TORPEDO
4:0
1/8
Detex Team
Етър
2:4
1/8
Етър
Detex Team
1:0
1/8
Chernomorec
FC Pornstar
2:1
1/8
FC Pornstar
Chernomorec
2:2
1/8
Karvuna
ZAQSuperstars
4:3
1/8
ZAQSuperstars
Karvuna
1:3
1/8
hrisstar
bateborisov
1:5
1/8
bateborisov
hrisstar
2:0
1/4
ПФК Левски1914
KORECOM 2015
0:3
1/4
KORECOM 2015
ПФК Левски1914
4:1
1/4
Chernomorec
Етър
1:2
1/4
Етър
Chernomorec
2:3
1/4
Фк Миньор Перник
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
2:2
1/4
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Фк Миньор Перник
2:2
1:3 дузпи
1/4
bateborisov
Karvuna
2:0
1/4
Karvuna
bateborisov
0:3
1/2
Chernomorec
KORECOM 2015
2:4
1/2
KORECOM 2015
Chernomorec
4:1
1/2
bateborisov
Фк Миньор Перник
3:3
1/2
Фк Миньор Перник
bateborisov
3:3
1:3 дузпи
Финал
KORECOM 2015
bateborisov
1:2
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване
|
За контакти