Този тип турнири, ще се провеждат ежеседмично като победителите, ще разпределят по между си процент от натрупания награден фонд от таксата за участие на отборите.
Турнирите, ще бъдат разграничавани като например, ще има турнири за отбори с регистрация до 1 година, неограничени турнири или турнири за отобри с регистрации над 2 години.
Формата на турнира е квалификации и групова фаза от 8 групи по 6 отбора, като ще се играе само по 1 среща срещу даден отбор. Ако фазата на срещата е финална фаза или квалификации се изпълняват дузпи, за да се определи победителя.
От груповата фаза се класират само първите 2 отбора и във финалната фаза 16-те отбора обрзуват 8 двойки за определяне на 1/4 финалистите и по тази схема се стига до определяне победителя в турнира.
Наградите от турнира, ще се определят предварително като приходите, ще зависят от броя на участниците в турнира.
ТУРНИРИ
УЧАСТНИЦИКВАЛИФИКАЦИИГРУПИФИНАЛНА ФАЗА

Турнир: Gold Cup 190


Група 1

ZARA BOYS 5 / 0 / 0 20:1 19 15
ТУНДЖА ЯМБОЛ13 4 / 0 / 1 18:5 13 12
KORECOM 2015 3 / 0 / 2 15:8 7 9
ARDA TOYOTA 2 / 0 / 3 12:14 -2 6
TERVEL 1 1 / 0 / 4 2:21 -19 3
ZAQSuperstars 0 / 0 / 5 4:22 -18 0
Група 2

БЪЛГАРИЯ 5 / 0 / 0 29:0 29 15
Chernomorec 4 / 0 / 1 16:8 8 12
ACMilan 3 / 0 / 2 15:10 5 9
NANTES 1 / 1 / 3 12:16 -4 4
Mafia Team 1 / 0 / 4 4:31 -27 3
Detex Team 0 / 1 / 4 2:13 -11 1
Група 3

WMBLEDOON 4 / 1 / 0 22:4 18 13
hrisstar 3 / 1 / 1 15:10 5 10
FC Pornstar 3 / 0 / 2 16:9 7 9
SCANIA 2 / 0 / 3 10:8 2 6
Girondins Bordeaux 2 / 0 / 3 11:14 -3 6
Балоните 0 / 0 / 5 3:32 -29 0
Група 4

Етър 5 / 0 / 0 20:1 19 15
marek2007 4 / 0 / 1 20:3 17 12
izvanzemnite 2 2 / 1 / 2 11:17 -6 7
BARSELONA 2017 2 / 1 / 2 7:14 -7 7
Мечките 0 / 1 / 4 9:20 -11 1
MONACO 2 0 / 1 / 4 8:20 -12 1
Група 5

Livering 4 / 1 / 0 18:2 16 13
ЛевскиРаковски 4 / 1 / 0 15:1 14 13
Челси15 3 / 0 / 2 17:8 9 9
Арсенал тони 1 / 1 / 3 6:15 -9 4
Ливърпул 1 / 1 / 3 4:16 -12 4
sparta 0 / 0 / 5 4:22 -18 0
Група 6

Левски София 1914 5 / 0 / 0 18:3 15 15
ПФК ЦСКА София 4 / 0 / 1 18:4 14 12
atletik 2 / 1 / 2 14:10 4 7
SkyBirds 1 / 2 / 2 11:15 -4 5
Hamburger SV 1 / 1 / 3 11:14 -3 4
ПФК Левски1914 0 / 0 / 5 3:29 -26 0
Група 7

ФУЛЪМ 4 / 0 / 1 19:5 14 12
Karvuna 3 / 1 / 1 16:3 13 10
MARS 3 / 1 / 1 15:9 6 10
FULHAM 2 / 0 / 3 12:11 1 6
LethaL 1 / 0 / 4 7:22 -15 3
Bulgaria 1 / 0 / 4 6:25 -19 3
Група 8

БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 4 / 0 / 1 24:6 18 12
LOKO RUSE 4 / 0 / 1 18:6 12 12
bateborisov 3 / 1 / 1 19:11 8 10
МАДЖАРИ 2 / 0 / 3 10:13 -3 6
Bonboni 1 / 1 / 3 9:14 -5 4
ПФК Алекс 0 / 0 / 5 0:30 -30 0
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти