Този тип турнири, ще се провеждат ежеседмично като победителите, ще разпределят по между си процент от натрупания награден фонд от таксата за участие на отборите.
Турнирите, ще бъдат разграничавани като например, ще има турнири за отбори с регистрация до 1 година, неограничени турнири или турнири за отобри с регистрации над 2 години.
Формата на турнира е квалификации и групова фаза от 8 групи по 6 отбора, като ще се играе само по 1 среща срещу даден отбор. Ако фазата на срещата е финална фаза или квалификации се изпълняват дузпи, за да се определи победителя.
От груповата фаза се класират само първите 2 отбора и във финалната фаза 16-те отбора обрзуват 8 двойки за определяне на 1/4 финалистите и по тази схема се стига до определяне победителя в турнира.
Наградите от турнира, ще се определят предварително като приходите, ще зависят от броя на участниците в турнира.
ТУРНИРИ
УЧАСТНИЦИКВАЛИФИКАЦИИГРУПИФИНАЛНА ФАЗА

Турнир: Friends Cup 37


Група 1

Otbora 5415 4 / 1 / 0 17:6 11 13
Otbora 55944 3 / 1 / 1 13:6 7 10
bateborisov 3 / 1 / 1 12:7 5 10
SkyBirds 2 / 0 / 3 12:9 3 6
Cska 1 / 0 / 4 10:11 -1 3
ZARA BOYS 0 / 1 / 4 1:26 -25 1
Група 2

marek2007 5 / 0 / 0 17:3 14 15
Otbora 86808 4 / 0 / 1 18:4 14 12
ЛевскиРаковски 3 / 0 / 2 12:8 4 9
BARSELONA 2017 1 / 1 / 3 4:12 -8 4
Otbora 69524 0 / 2 / 3 3:14 -11 2
Арсенал тони 0 / 1 / 4 4:17 -13 1
Група 3

ZAQSuperstars 4 / 0 / 1 26:5 21 12
Plamo 4 / 0 / 1 22:6 16 12
MARS 4 / 0 / 1 13:4 9 12
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 2 / 0 / 3 13:19 -6 6
Любимец 1 / 0 / 4 7:21 -14 3
SCANIA 0 / 0 / 5 2:28 -26 0
Група 4

FC Pornstar 5 / 0 / 0 23:0 23 15
Kamena Riksa 4 / 0 / 1 20:6 14 12
Real M 3 / 0 / 2 14:9 5 9
minior united 2 / 0 / 3 6:11 -5 6
Българите 1 / 0 / 4 1:18 -17 3
Otbora 1773 0 / 0 / 5 2:22 -20 0
Група 5

Strikers 5 / 0 / 0 22:2 20 15
Otbora 33894 3 / 0 / 2 15:7 8 9
ТУНДЖА ЯМБОЛ13 3 / 0 / 2 8:7 1 9
FC United 2 / 1 / 2 10:11 -1 7
Otbora 96111 1 / 1 / 3 8:13 -5 4
Otbora 44508 0 / 0 / 5 2:25 -23 0
Група 6

izvanzemnite 2 5 / 0 / 0 18:4 14 15
Chernomorec 4 / 0 / 1 12:10 2 12
Мечките 2 / 1 / 2 13:11 2 7
FC KODRAG 1 / 2 / 2 8:8 0 5
Искърски орли 1 / 1 / 3 8:8 0 4
Mafia Team 0 / 0 / 5 5:23 -18 0
Група 7

ФУЛЪМ 4 / 0 / 1 12:9 3 12
Otbora 34796 3 / 2 / 0 12:2 10 11
Етър 2 / 2 / 1 8:7 1 8
ACMilan 1 / 3 / 1 12:11 1 6
Otbora 6563 1 / 1 / 3 9:9 0 4
Otbora 26829 0 / 0 / 5 2:17 -15 0
Група 8

Сините Акули 4 / 1 / 0 17:4 13 13
Otbora 60487 2 / 3 / 0 16:6 10 9
hrisstar 2 / 2 / 1 14:6 8 8
Otbora 90796 1 / 3 / 1 16:11 5 6
Girondins Bordeaux 1 / 1 / 3 12:13 -1 4
Otbora 33921 0 / 0 / 5 1:36 -35 0
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване | За контакти