▪ Онлайн: 3
48 ден
14:45:20
начало
|
регистрация
|
новини
|
класиране
|
турнири
|
помощ
|
форум
|
ВХОД
регистрация
Лига на шампионите
Информация за турнира
Победителите от 4 кръг в квалификациите се класират в Груповата фаза, а загубилите продължават участието си в 5-ти кръг на турнира
Купа на Шампиони
.
КВАЛИФИКАЦИИ
|
ГРУПИ
|
УЧАСТНИЦИ ЗА СЕЗОНА
сезон:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
2 кръг
LIVERPOOL
Sjef
Otbora 20685
FULHAM
BEROE1820
Avren
Копривец
Otbora 8764
Арсенал тони
МЪРСИСАЙДЦИ
Sporting6ampio
FC Pirin Ladies
Otbora 49901
MIGOS
Otbora 43645
Otbora 17613
Otbora 3162
Otbor 1121
Otbora 94359
Otbora 61494
Otbora 21646
Otbor 3969
Otbor 45
Otbora 53054
Otbor 2688
Otbora 35249
Otbora 12330
Otbor 406
Otbora 85686
Otbora 96013
Otbor 2186
Otbor 3095
4 кръг
NANTES
Греип ленд 33
Detex Team
TORPEDO
ПФК ЦСКА 1948
SkyBirds
TERVEL 1
CICA
World Champion 66
Bavaria
GALATASARAY LU
Левски София 1914
atletik
Bulgaria
Левски1914
Alsaker
Групова фаза
bateborisov
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Фк Миньор Перник
Етър
ZAQSuperstars
FAK HASKOVO
KORECOM 2015
Chernomorec
FC Pornstar
ПФК Левски1914
Girondins Bordeaux
hrisstar
ЛевскиРаковски
Karvuna
sparta
BARSELONA 2017
Група 1
пълно класиране
Фк Миньор Перник
6 / 0 / 0
22:5
17
18
ПФК ЦСКА 1948
4 / 0 / 2
16:5
11
12
ZARA BOYS
2 / 0 / 4
11:16
-5
6
atletik
0 / 0 / 6
4:27
-23
0
Група 2
пълно класиране
ПФК Левски1914
5 / 0 / 1
15:5
10
15
ЛевскиРаковски
3 / 2 / 1
15:8
7
11
Detex Team
2 / 2 / 2
17:10
7
8
Арсенал тони
0 / 0 / 6
2:26
-24
0
Група 3
пълно класиране
FAK HASKOVO
6 / 0 / 0
24:1
23
18
World Champion 66
4 / 0 / 2
13:14
-1
12
NANTES
2 / 0 / 4
12:13
-1
6
Левски1914
0 / 0 / 6
3:24
-21
0
Група 4
пълно класиране
Етър
4 / 2 / 0
21:6
15
14
Girondins Bordeaux
4 / 1 / 1
23:7
16
13
KORECOM 2015
1 / 2 / 3
8:13
-5
5
Левски
0 / 1 / 5
5:31
-26
1
Група 5
пълно класиране
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
6 / 0 / 0
37:1
36
18
Греип ленд 33
3 / 1 / 2
16:15
1
10
GALATASARAY LU
2 / 1 / 3
15:17
-2
7
Plamo
0 / 0 / 6
1:36
-35
0
Група 6
пълно класиране
bateborisov
6 / 0 / 0
24:1
23
18
Chernomorec
4 / 0 / 2
19:9
10
12
LOKO RUSE
2 / 0 / 4
12:15
-3
6
Чаворселона
0 / 0 / 6
3:33
-30
0
Група 7
пълно класиране
ZAQSuperstars
5 / 1 / 0
27:8
19
16
hrisstar
4 / 1 / 1
22:9
13
13
TORPEDO
2 / 0 / 4
17:20
-3
6
Левски София 1914
0 / 0 / 6
4:33
-29
0
Група 8
пълно класиране
Karvuna
6 / 0 / 0
22:8
14
18
FC Pornstar
4 / 0 / 2
17:8
9
12
TERVEL 1
1 / 1 / 4
10:23
-13
4
Ямбол 1915
0 / 1 / 5
10:20
-10
1
Финална фаза
1/8
ЛевскиРаковски
Фк Миньор Перник
1:2
1/8
Фк Миньор Перник
ЛевскиРаковски
2:2
1/8
ПФК ЦСКА 1948
ПФК Левски1914
2:2
1/8
ПФК Левски1914
ПФК ЦСКА 1948
2:1
1/8
Girondins Bordeaux
FAK HASKOVO
1:2
1/8
FAK HASKOVO
Girondins Bordeaux
3:0
1/8
World Champion 66
Етър
0:1
1/8
Етър
World Champion 66
1:1
1/8
Chernomorec
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
2:4
1/8
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
Chernomorec
3:0
1/8
Греип ленд 33
bateborisov
0:4
1/8
bateborisov
Греип ленд 33
5:0
1/8
FC Pornstar
ZAQSuperstars
2:3
1/8
ZAQSuperstars
FC Pornstar
1:1
1/8
hrisstar
Karvuna
1:1
1/8
Karvuna
hrisstar
3:4
1/4
ПФК Левски1914
Фк Миньор Перник
2:2
1/4
Фк Миньор Перник
ПФК Левски1914
1:0
1/4
bateborisov
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
3:1
1/4
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
bateborisov
0:1
1/4
Етър
FAK HASKOVO
1:1
1/4
FAK HASKOVO
Етър
1:2
1/4
hrisstar
ZAQSuperstars
0:2
1/4
ZAQSuperstars
hrisstar
4:4
1/2
bateborisov
Фк Миньор Перник
3:3
1/2
Фк Миньор Перник
bateborisov
2:2
1/2
ZAQSuperstars
Етър
1:3
1/2
Етър
ZAQSuperstars
2:0
Финал
Фк Миньор Перник
Етър
2:1
otbora.com - Футболен Мениджър Версия 1.8
Условия за ползване
|
За контакти